MAIL

ПРЕСА

Олександр Дідух не залишав суперникам шансів

Роман ЛОЇК

Як уже повідомлялося, в Івано-Франківську пройшли змагання за програмою третіх літніх спортивних ігор молоді України.

Юніорська збірна Львівщини виборола 3-є місце у вирішальному поєдинку за бронзові нагороди, перемігши першу команду Києва - 3:2. А випередили львів’ян спортсмени Сум та Дніпропетровська, які, відповідно, на першій і другій позиціях.

Нагадаємо, за нашу юніорську команду виступали Олександр та Віктор Дідухи (обидва - СДЮШОР «Прудкий м’яч») і двоє політехніків - Роман Торба і Віталій Деяк. Тренер - Ігор Дідух.

Щодо дівчат, то львів’янки посіли п’яте командне місце. А трійка призерів має такий вигляд: 1. Харків; 2. Київ-1; 3. Одеса.

В особистих змаганнях Олександр Дідух не мав собі рівних, виграючи у всіх суперників «всуху» - 3:0. Такий рахунок було зафіксовано й у фіналі, коли представник Львівщини не залишив жодних шансів Івану Каткову зі Сумщини. Десяте місце посів Віктор Дідух, 1988 року народження, який на шість років молодший за Олександра. У парі брати Дідухи стали другими, поступившись у фіналі донеччанам - Віталію Лєвшину та Олександру Ткаченку - 1:3. Інший львівський чоловічий дует - Роман Торба - Віталій Деяк - посів 15-е місце. В жіночих парних змаганнях львів’янки Олеся Леоненко - Настя Омельченко були п’ятими, а Вікторія Мулик - Анна Веремієнко - чотирнадцятими. В змішаних парах Олександр Дідух і Олеся Леоненко вибороли бронзові нагороди. У півфіналі вони поступились киянам - Євгену Прищепі та Інзі Їжаківській. Віктор Дідух і Настя Омельченко були тут чотирнадцятими.

У загальнокомандному заліку Львівська область виборола друге місце. Вище лише Київ-1.