MAIL

ПРЕСА

Тетяна Ткачова привезла з Донецька два “золота” і “срібло”!

Василь ТАНКЕВИЧ

Минулого тижня в Донецьку відбувся Чемпіонат України-2002 з настільного тенісу. Більш ніж успішно виступили на цих змаганнях представники Львівщини, у доробку яких аж 4 медалі (дві золоті, одна срібна й одна бронзова). Левову частку в обласну скарбничку поклала 20-річний лідер обласного настільного тенісу Тетяна Ткачова. Вона стала чемпіонкою України у парі (разом з Оленою Брус із Алчевська) і в міксті (разом із донеччанином Олександром Левадним). Окрім цього, гравець “Львівської Політехніки” стала срібною призеркою в особистих змаганнях.

Складне завдання стояло перед Ткачовою і в особистих змаганнях, де їй доводилося відстоювати звання чемпіонки України-2001. Вже у півфіналі на неї чекав дуже незручний суперник – Юлія Синіцина з рогатинського “Техно-Центру”, №1 у рейтингу найсильніших українських тенісисток.

Кількома тижнями раніше ці суперниці вже зустрічались у рамках ІІІ кола жіночої Суперліги, і тоді сильнішою виявилася Синіцина. Цього разу Ткачова взяла впевнений реванш – 4:2, при цьому вигравши перші дві партії з фантастичними рахунками – 11:0 і 11:3. На жаль, на фінал проти Тетяни Сорочинської, найвищої з-поміж українок у світовому рейтингу, яка нині виступає в Іспанії, львів’янки вже не вистачило. Рахунок у їхньому двобої – 1:4.

У жіночих парних змаганнях Ткачова / Брус у фіналі здолали пару Сорочинська / Бородачова-Швець – 3:1. Третє місце у цій номінації здобули гравці “Львівської Політехніки” Юлія Годана / Настя Омельченко. Ще одне “золото” Ткачова виграла у змаганнях змішаних пар, виступаючи разом із Левадним. З однаковим рахунком 3:0 львівсько-донецький дует переміг у півфіналі пару Синіцина / Іван Катков (Суми), а у фіналі – пару Сорочинська / Олексій Сарматов (Суми). У чоловічих особистих і парних змаганнях не було рівних гравцям чемпіона України – сумського “Локомотива-ПЗ” – Каткову і Сарматову. В особистому фіналі Катков із рахунком 4:0 переміг свого одноклубника Сарматова, а у парі вони легко виграли в донецько-дніпропетровського дуету Левадний / Олександр Якушев – 3:1.