MAIL

ПРЕСА

Ткачова і в Донецьку Ткачова!

Василь ТАНКЕВИЧ

Тетяна ТКАЧОВА. Фото Віктора ДИЧЕНКАДнями в Донецьку пройшов чемпіонат України-2002 з настільного тенісу, де львів’яни вибороли дві золоті й по одній срібній та бронзовій медалі.

А найбільшого успіху досягла Тетяна Ткачова, яка хоч і не відстояла свій чемпіонський титул-2001 в особистих змаганнях, проте зуміла з надлишком компенсувати цю відносну невдачу (“срібло” – теж успіх) у парних змаганнях і в міксті.

В особистих змаганнях Ткачова (№5 в останньому рейтингу найсильніших українських тенісисток) легко вийшла у півфінал, де на неї очікувала лідер вітчизняного рейтингу, багаторазова чемпіонка України у складі рогатинського “Техно-Центру” Юлія Синіцина з Києва. У суперпринциповому поєдинку студентка НУ “Львівська політехніка” перемогла - 4:2, причому, у перших двох партіях буквально “змела” суперницю – 11:0 і 11:3. У другому півфіналі киянка Валерія Брехова (грає за “Техно-Центр”) поступилася своїй колишній одноклубниці, а нині гравцю одного з іспанських клубів Тетяні Сорочинській, яка представляє Харків, – 3:4. У фіналі досвідченіша Сорочинська (№4) виграла – 4:1. “Бронзу” отримали Синіцина і Брехова, оскільки “малі” фінали не проводились.

У чоловічих особистих змаганнях півфінали вийшли сумсько-донецькими, і двічі господарі були “гостинними”. Віталій Левшин (“Домотехніка-Норд”, Донецьк) - 1:4 поступився Олексію Сарматову (“Локомотив-ПЗ”, Суми), а Ігор Гуділкін (“Домотехніка-Норд”) - 2:4 – Івану Каткову (“Локомотив-ПЗ”). У фіналі Катков (№8) створив міні-сенсацію, обігравши свого досвідченішого одноклубника Сарматова (№3) – 4:0.

У жіночих парних змаганнях Ткачова у парі з Оленою Брус (“Сталь-ШВСМ”, Алчевськ) в півфіналі перемогли Брехову/Синіцину - 3:2. В інший півфінал несподівано пробилися львів’янки Юлія Годана/Настя Омельченко, однак конкурувати з такими “зубрами”, як Сорочинська/Олена Бородачова-Швець вже не змогли - 0:3. І все ж третє місце - це великий успіх гравців “Львівської політехніки”. А у фіналі Ткачова/Брус “помстилися” кривдницям львів’янок - 3:1.

У чоловічих парних змаганнях, як і в особистих, домінували сумчани Катков і Сарматов. У фіналі вони перемогли пару Олександр Левадний (“Норд”, Донецьк)/Олександр Якушев (“Причорномор’я-2”, Дніпропетровськ) – 3:1.

У змаганнях змішаних пар Тетяна Ткачова разом з Левадним у півфіналі 3:0 переграли пару Синіцина/Катков, а у фіналі з таким же рахунком – пару Сорочинська/Сарматов.

Таким чином, лідер “Львівської політехніки” Тетяна Ткачова здобула два “золота” й “срібло”. У трьох фіналах виступав також Олексій Сарматов, але у нього тут одна перемога й дві поразки.