ПРЕСА

Три медалі Тетяни Ткачової

Василь ТАНКЕВИЧ,
Юлія ГОДАНА «МГ»

Великого успіху досягла в Донецьку на чемпіонаті України з настільного тенісу, львів'янка Тетяна Ткачова. У її доробку -аж три завойовані медалі, причому дві з них - найвищої проби (у парі й у міксті). Друге місце Тетяна посіла в особистих змаганнях. Ще одну медаль представники Львова здобули в жіночих парних змаганнях. Володарями «бронзи» в парних змаганнях стали одноклубники Ткачової - Юлія Годана й Настя Омельченко.

На шляху до особистого фіналу на Ткачову у півфіналі чекав чи не найважчий для неї «бар'єр» - найсильніша на сьогодні (згідно із рейтингом) українська тенісистка Юлія Синицина.
Утім, діюча на той час чемпіонка України в особистих змаганнях Ткачова вже у перших двох партіях наочно продемонструвала, хто достойніший виступати у фіналі. Рахунки  11:0 і 11:3 - красномовно свідчать про незаперечну перевагу львівської тенісистки. Надалі Ткачова, хоч Синицина й опиралася, втримала свою перевагу. У підсумку - 4:2 на її користь. А фінал вийшов «Тетянин» - Ткачова проти Сорочинської, у недавньому тенісистки «Техно-Центру», а нині - одного з іспанських клубів. Для львів'ян, на жаль, у впертій боротьбі перемогу отримала Сорочинська. Також варто зазначити, що до чільної десятки увійшли й інші тенісистки зі Львова - Інга їжаківська (7 місце) та Олеся Леоненко (10 місце), які захищають кольори «Галичини».

У парних змаганнях Годана та Омельченко поступилися досвідченій парі Сорочинська - Бородачова й автоматично завоювали бронзові медалі, що є чималим успіхом й авансом на майбутні перемоги молодим тенісисткам. Тетяна Ткачова у парі з Оленою Брус з Алчевська спочатку обіграла пару Брехова - Синицина (3:2), а у фіналі – Сорочинська - Бородачова (3:1).
Ще одне «золото» Ткачова завоювала в змаганнях змішаних пар. Виступаючи разом з Олександром Левадним із команди «Норд» (Донецьк), вони в півфіналі «розібралися» із тандемом Синицина - Катков («Локомотив-ПЗ», Суми) - 3:0. А у фіналі Ткачова з Левадним завдали поразки парі Сорочинська - Сарматов («Локомотив-ПЗ», Суми) - 3:0.

У чоловічих особистих і парних змаганнях домінували тенісисти чемпіона України сумського «Локомотива-ПЗ» - Катков і Сарматов. В особистому фіналі Катков із рахунком 4:0 переміг свого одноклубника, а у парі вони не залишили жодних шансів на перемогу донецько-дніпропетровському дуетові Левадний - Якушев («Причорномор'я-2») 3:1. Підбиваючи підсумки Чемпіонату України-2002, слід зазначити, що лідерові «Львівської політехніки» Тетяні Ткачовій забракло тільки однієї перемоги у фіналі, аби стати абсолютною чемпіонкою країни, тобто зібрати увесь «золотий» урожай.