MAIL

ПРЕСА

Львів’яни облюбували друге місце

Василь ТАНКЕВИЧ

Успішно виступила на ІІІ літніх юнацьких спортивних іграх України з настільного тенісу, які проходили в Керчі, команда Львівщини. У загальнокомандному заліку наші юні спортсмени (1986 р. н. і молодші) посіли друге місце. Причому, до останнього ігрового дня вони лідирували, але через не зовсім вдалий виступ дівчат в особистих змаганнях, змушені були поступитися першістю збірній Одеської області. Отже, одесити набрали 884 очки, наші краяни – 754 очки, а третя команда – Республіка Крим – 602 очки.

Честь нашої області на Іграх відстоювали: Андрій Сітак, Ігор Климус – обидва представники СТП профспілок “Україна”, а точніше, ДЮСШ “Гарт”, м.Стрия, Віктор Дідух (СТП “Україна”, СДЮШОР “Прудкий м’яч”, Андрій Регуш (СК “Гарт”, ДЮСШ м.Миколаїв), Марина Мартиненко, Христина Чех, Ірина Моцик (усі – СТП “Україна”, СДЮШОР “Прудкий м’яч”), Олена Фляйсик (СК “Гарт”, ДЮСШ №1). Відзначимо і тренерів: Юрій Поляков (хлопці) і Вячеслав Ткачов (дівчата). Широко була представлена Львівщина також у суддівській колегії (суддя міжнародної категорії Іван Літинський, судді національної категорії Орест Яблонський, Ігор Лебедь і Володимир Прокоп’юк).
Серед хлопців у змаганнях домінували наші тенісисти. Так, у командному турнірі, вони, почергово перемігши збірні Чернівецької області – 3:0, АР Крим – 3:1, Черкаської області – 3:2, стали переможцями. Осібно поставимо перемогу у фіналі над черкащанами, лідером яких є чемпіон України серед юнаків і чемпіон ігор в особистому заліку Ярослав Жмуденко, котрий гарантовано давав два очки. Отже, нашим хлопцям необхідно було перемагати у решти трьох зустрічах, що вони і зробили. Зазначимо, що львівські хлопці вперше за часів незалежності зійшли на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. До того вони не потрапляли навіть у трійку призерів. Третіми у цьому розряді були представники Волині. В особистих змаганнях Дідух став третім, а Сітак – четвертим. Регуш (14 місце) і Климус (15 місце) також дали залікові очки, увійшовши у 16 найсильніших. У змаганнях пар Дідух–Сітак не мали собі рівних, а Регуш-Климус замкнули чільну “десятку”.
Наші дівчата у командних змаганнях зайняли шосте місце, вигравши у Волині – 3:1, Донецької області – 3:0, Дніпропетровської області – 3:0, і поступившись Криму – 0:3, Харківській області – 1:3 та Івано-Франківській області – 0:3. Трійка призерів виглядає так: 1. Одеська область, 2. Херсонська область, 3. АР Крим. В особистому заліку жодна з наших дівчат не потрапила у 16 найсильніших. Серед пар, наші Мартиненко-Чех були одинадцятими.
У міксті Дідух-Фляйсик посіли 5-те місце, Сітак-Чех – 6-те, а Регуш-Мартиненко – 16-те.
Заступник головного судді цих змагань Іван Літинський зауважив, що за його пам’яті, Львівщину вперше представляла справді збірна команда області, оскільки за неї виступали як представники Львова, так і районів.