ПРЕСА

Найцікавішими були львівські дербі

Василь ТАНКЕВИЧ
Фото Віктора ДИЧЕНКА

Х Клубний чемпіонат України з настільного тенісу серед жіночих команд Суперліги сезону 2001/2002 рр. І тур. Львів. Спорткомплекс НУ “Львівська політехніка”. 5-7 жовтня.

Головною особливістю І туру є значне вирівнювання класу команд. Фактично кожна команда здатна виграти у кожної. Навіть незаперечний лідер вітчизняного жіночого настільного тенісу не мав такої переваги над усіма суперниками, як це було ще минулого сезону. Ще одною характерною рисою є присутність у Суперлізі аж трьох львівських команд з семи. А зустрічі між ними стали головною окрасою і родзинкою І туру. За його підсумками всі наші команди мають хороші шанси пробитися у чільний квартет, котрий продовжить боротьбу за медалі. Все має вирішитись в грудні у Рогатині, де пройде ІІ вирішальний тур.

5 жовтня.
Надія НАХАЄНКО: "Знову не вдалося обіграти Рогатин"
“Техно-Центр” (Рогатин) – “Медколедж-Монада” (Львів) – 4:2. У цьому матчі чемпіон України останніх чотирьох років екзаменував дебютанта Суперліги. “Медики” виглядали досить гідно. Дві перемоги для львівської команди здобула Грицанова, котра перемогла навіть “збірницю” Синіцину.
“ЛДАУ-ЛДІФК” (Львів) – “Університет- АВІА-АНП” (Донецьк) 3:4. У принциповому двобої зустрілися, відповідно, п’ята і третя команди минулої першості. На жаль, у вирішальній сьомій зустрічі юна Леоненко поступилась Болоцковій.
“Львівська політехніка” (Львів) – “Динамо” (Херсон) – 4:0. Підопічні Ігоря Тихого віддали гостям лише 3 партії, а самі виграли 12.
“Сталь-ШВСМ” (Алчевськ) – “Медколедж-Монада” – 4:3. Надзвичайно цікаве протистояння. По ходу зустрічі львів’янки поступалися 1:3, проте перемоги Грицанової (над “збірницею” Брус (!)) і Резнік (вона ще минулого сезону виступала за алчевську команду і тепер у матчі проти неї здобула дві перемоги) вирівняли становище. У вирішальному двобої наша Григоровська вигравала по партіях 2:0, але поступилась 2:3. Матч тривав без малого 4 майже до 23 години.
“Техно-Центр” – “Динамо” – 4:3. Несподівано запекла боротьба, у якій херсонкам забракло досвіду і везіння.
“Львівська політехніка” - “ЛДАУ-ЛДІФК” – 4:3. У суперпринциповому протистояння команд Ігоря Тихого і Галини Щирби все вирішилось тільки в останній сьомій зустрічі між Лорченко і Леоненко. Про драматизм боротьби найкраще свідчить рахунок у партіях – 9:11, 11:13, 11:6, 14:12, 11:4. Досвід Лорченко взяв гору.

6 жовтня.
“Університет АВІА-АНП” – “Медколедж-Монада” – 0:4. Сенсаційна перемога дебютанта над бронзовим призером. Причому львівська команда віддала донеччанкам лише 3 партії.
“Сталь-ШВСМ” – “Динамо” – 4:1.
“Техно-Центр” – “ЛДАУ-ЛДІФК” – 4:1. Єдине очко львів’янкам дала Леоненко.
“Львівська політехніка” – “Медколедж-Монада” – 4:3. У принциповому львівському дербі гору взяли срібні призерки попереднього чемпіонату. Цікаво, що “політехніки” програвали в матчі 1:3, але впевнені перемоги Ткачової над Резнік і Нахаєнко над Грицановою вирівняли рахунок, а переможну крапку в матчі поставила Лорченко, яка виявилась сильнішою за Григоровську.
“Сталь-ШВСМ” – “ЛДАУ-ЛДІФК” – 3:4. Четверта команда минулого сезону поступилась п’ятій команді. Вирішальне очко у львівській команді здобула Леоненко.
“Університет АВІА-АНП” – “Динамо” – 0:4.
“Львівська політехніка” – “Сталь-ШВСМ” – 4:3. Львів’янки “горіли” 2:3, однак завдяки перемогам Ткачової і Лорченко зуміли виграти у свого постійного принципового суперника, якого у минулому сезоні перемогли у матчах плей-офф за вихід у фінал Суперліги.
“ЛДАУ-ЛДІФК” – “Медколедж-Монада” – 4:1. Ще в одному львівському дербі відносно легко перемогла команда Галини Щирби.
“Техно-Центр” – “Університет АВІА-АНП” – 4:1. У цьому матчі гравець донецької команди Карягіна зазнала травми, і таким чином “Університету” довелося догравати решту матчів удвох.

БРЕХОВА-БОРОДАЧОВА: "Техно-Центр" стартував по-чемпіонськи"7 жовтня.

“Техно-Центр” – “Сталь-ШВСМ” – 4:2.
“Львівська політехніка” – “Університет АВІА-АНП” – 4:1. “Срібна” команда минулої першості, програвши тільки парну зустріч, легко розібралась із послабленою відсутністю Карягіної “бронзовою” командою попереднього чемпіонату.
“Динамо” – “Медколедж-Монада” – 1:4. Дуже важлива перемога львів’янок у їхній боротьбі за місце в чільній четвірці.
“Техно-Центр” – “Львівська політехніка” – 4:0. Матч, котрого всі чекали, не виправдав сподівань. “Золоті” дівчата не залишили жодних шансів “срібним”. Тільки дві виграні партії у найголовнішому матчі І туру – все на що спромоглися “політехніки”.
“Університет АВІА-АНП” – “Сталь-ШВСМ” – 0:4.
“ЛДАУ-ЛДІФК” – “Динамо” – 2:4. Травма Леоненко завадила команді Галини Щирби піднятися на третє місце.

Турнірна таблиця після І туру:
1. “Техно-Центр” – 12 очок: 2. “Львівська політехніка” – 11; 3. “Сталь-ШВСМ” – 9; 4. “ЛДАУ-ЛДІФК” – 8; 5. “Медколедж-Монада” – 8; 6. “Динамо” – 8; 7. “Університет АВІА-АНП” – 7. (У визначенні місць команд, які набрали однакову кількість очок, рахуються зустрічі між цими командами).