КНИГА ГОСТЕЙ
MAIL

ПРЕСА

За цим столом львів'яни компромісів не визнають

Клубний чемпіонат України серед жіночих команд суперліги. Перший тур. 5-7 жовтня. Львів. Спорткомплекс національного університету «Львівська політехніка».

Отож минулої п'ятниці у Львові стартував чемпіонат України, в якому беруть участь одразу три представники міста Лева. Чи свідчення це того, що у столиці Галичини зараз настільний теніс на піднесенні? Мабуть, не цілком, адже вихованців львівського настільного тенісу у львівських командах небагато. Проте саме місцеві дербі, себто поєдинки за участю львівських команд, й стали найбільшою окрасою стартового туру.

Безперечно, нашою найбільшою надією є «Львівська політехніка» - срібний призер останнього чемпіонату України, команда, яка постійно бере участь у єврокубках. Політехніки здолали земляків у нелегкій боротьбі. Зокрема, у «ЛДАУ-ЛДІФК» виграли з рахунком - 4:3, як, зрештою, і у дебютанта суперліги -«Медколеджу-Монади» (Львів). З таким же рахунком «Львівська політехніка» виграла й у свого принципового суперника - алчевської «Сталі-ШВСМ», котрій, до речі, у попередньому сезоні «перейшла» дорогу у фінал. Херсонських динамівок та команду донецького «Університету-АВІА-АНП» львів'янки перемогли більш ніж переконливо - відповідно 4:0 та 4:1. Проте чемпіону України - рогатинському «Техно-Центру» «Львівська політехніка» програли «всуху» - 0:4.

Команда ЛДАУ-ЛДІФК - п'ята за підсумками попереднього чемпіонату - має у своєму активі дві перемоги - над алчевськими дівчатами - 4:3 та «Медколеджем-Монадою» - 4:1. А останній представник Львова - саме «Медколедж-Монада», який ще попереднього сезону грав у вищій лізі, у рідних сгінах несподівано переміг бронзову дружину минулорічного чемпіонату - «Університет-АВІА-АНП» - 4:0 та динамівок - 4:1. Власне, це й все про перемоги львівських клубів, які, як засвідчив перший тур, можуть потрапити у провідний квартет, що продовжить боротьбу за нагороди.

Поки ж що у турнірній таблиці команди розташувались так: 1. «Техно-Центр» (Рогатин) - 12 очок. 2. «Львівська політехніка» - 11. 3. «Сталь-ШВСМ» (Алчевськ) - 9. 4. ЛДАУ-ЛДІФК (Львів) - 8. 5. «Медколедж-Монада» (Львів) - 8. 6. «Динамо» (Херсон) - 8. 7. «Університет-АВІА-АНП» (Донецьк) - 7 очок.
Матчі другого туру відбудуться у грудні в Рогатині.