MAIL

ПРЕСА

Тенісисти завершили перше коло

Олег ЗУБАРУК

Минулими вихідними чоловіча команда з настільного тенісу "Львівська політехніка" провела у своїх стінах два заключні поєдинки першого кола чемпіонату України.

Лише в одній зустрічі львів'яни здобули перемогу над дніпропетровським "Причорномор'ям".

В обох матчах справжнім героєм став львів'янин Ярослав Гавриков. Першого дня він поклав до скарбниці рідної команди три очки, але через бездарну гру решти одноклубників львів'яни не змогли здобути перемогу. У підсумку - домашня поразка з рахунком 3:4. Наступного дня все відбувалося за схожим сценарієм. Проте сьому вирішальну партію виграв львів'янин Роман Торба, що й дозволило галичанам записати до свого активу два очки. На міжсезонну перерву підопічні Ігора Тихого пішли, перебуваючи на шостому місці у турнірній таблиці чоловічої суперліги.